راهنمای ارسال مقالات

  کلیه علاقه‌مندان، دانشجویان، استادان و پژوهش‌گران می‌توانند ضمن رعایت فرمت نگارش مقاله آخرین یافته‌های علمی، پژوهشی، کاربردی و مروری خود را منطبق با محورهای ارائه مقاله کنفرانس از طریق کنترل پنل کاربران به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند. بدین‌منظور ابتدا باید از طریق عضویت در سایت (ثبت‌نام اولیه و ایجاد پنل شخصی) یک حساب کاربری (کنترل پنل شخصی) ایجاد نموده، سپس وارد پنل خود شده و از طریق منوی ارسال مقاله، مقالات خود را ارسال نمایید.

  _ در این کنفرانس مقاله به دو زبان فارسی یا انگلیسی مورد پذیرش قرار می‌گیرد.

  پذيرش مقالات به چهار حالت امکان‌پذير است:

  فارسی- مقاله کامل
  انگلیسی- مقاله کامل
  انگلیسی- فقط چکیده (1 صفحه)

  فارسی-فقط چکیده (1  صفحه)

  -به اطلاع مقاله‌دهندگان محترم می‌رساند که تنها مقالات با کیفیت علمی بالا پس از داوری توسط استادان و صاحب‌نظران جهت ارائه انتخاب خواهند شد.

  _ حداکثر تعداد صفحات مقاله کامل در کل 15صفحه است.

   

  قابل توجه دانشجویان و پژوهش‌گران گرامی:

  آن دسته از دانشجویان و پژوهش‌گرانی که نیازمند دریافت نتایج داوری مقالات ارسالی خود زودتر از آخرین زمان اعلام نتایج داوری مقالات هستند می‌توانند هرچه سریع‌تر مقالات خود را ارسال نموده سپس ایمیلی حاوی عنوان مقالات و کد رهگیری آن به ایمیل دبیرخانه کنفرانس ارسال و تقاضای داوری زود هنگام داده و مقاله خود را سریع‌تر در مرحله داوری قرار دهند. برای افراد فوق‌الذکر نتایج داوری مقالات حداکثر تا 10 روز پس از ارسال مقاله اعلام خواهد شد.

  ارسال فایل‌های مقاله:

  _ سامانه کاربران کنفرانس از شما دو فایل دریافت می کند:

  1. فایل Doc مقاله کامل منطبق بر دستورالعمل نگارش مقاله.

  2. فایل Pdf مقاله کامل که دقیقاً همان تبدیل شده فایل Doc است.

  دقت فرمایید که ارسال و ثبت مقاله زمانی با موفقیت خواهد بود که سایت پس از تکمیل مراحل و ارسال به شما کد رهگیری اختصاص بدهد. این کد علاوه بر ثبت در منو وضعیت مقالات در پنل شخصی هم به ایمیل کاربر ارسال و هم به شماره موبایل کاربر پيام داده خواهد شد.

  در خصوص ارسال فایل‌ها به این نکته دقت نمایید که:

  _ ارسال فایل فقط یک‌بار برای شما امکان‌پذیر است، پس زمانی‌که از صحت اطلاعات فایل خود مطمئن هستید آن را ارسال نمایید، چرا که پس از داوری مقاله هرگونه تعویض یا تغییر در فایل ارسالی و یا تغییر در نام نویسندگان به هیچ‌وجه امکان‌پذیر نخواهد بود. شایان ذکر است پس از ارسال و قبل از داوری ویرایش مقاله از طریق منو وضعیت مقالات ارسالی در پنل شخصی ميسر است.